Jmenuji se Gabriela Slegrova – jsem renomovaná fotografka zijici prevazne v Jižní Africe ale v letnich mesicich v České Republice. Specializuji se na fotografování pod vodou a výtvarné umění a tyto zájmy využívám k ovlivnění mého jedinečného portrétního stylu.
Moje práce byla uvedena na mnoha jihoafrických fotografických publikacích a blogech, včetně Orms, SA Creative, Photography Talk a Photography Blogger. Zvláště jsem byla nadšena tím, že moje fotografie „Druhá strana“ byla zveřejněna v každoroční knize „Memento“ 1x.com – když vyberou a zveřejní pouze 1% z tisíců odeslaných fotografií.
Narodila jsem se a vyrůstal v České republice a ve věku 19 let jsem odešel prozkoumat – cestoval jsem světem jako model a dobrodruh. O deset let později jsem přišla do Jižní Afriky a usadila jsem se zde v krásném Kapském Městě, kde ziji, ale vždy travi letni mesice v České republice. .
Asi před 5 lety jsem se rozhodla experimentovat a začal si hrát s podvodní fotografií. Zcela jsem se do toho zamilovala. Začala jsem s uměleckými portréty s modelkami a po nejake době se jsem si zamilovala i foceni deti, tehotnych zen a také zamilovanych paru.
Moje práce pod vodou byla publikována v renomovaných jihoafrických časopisech Submerge a Pix a ve známém mezinárodním časopise Digital Camera. Některé z mých absolutně oblíbených podvodních fotografií byly použity v reklamní kampani pro italský parfém Acquasala spolu s videem, které jsem pro ně také natočil.
Moje obrázky jsou víc než pouhé výtvarné umění; Jsem fotograf, který vytváří obrazy, které jsou z tohoto světa, obrázky, které jsou surrealistické, snové a éterické.
Jsem také máma a vím, jak vzácný je každý okamžik s vaším dítětem a vaší rodinou. Když jsem se stal maminkou, otevřel jsem pro mě nové dveře, protože jsem se začal zajímat o fotografování dětí, dětí, těhotných žen a rodin.
Protože se to pro mě stalo velkým zaměřením a vášní, v posledních letech jsem získal spoustu zkušeností s prací s dětmi, maminkami, tatínky a rodinami.
Nyní je hlavní součástí fotografické služby, kterou nabízím, pomocí své osobní zkušenosti jako máma a dlouholetých odborných znalostí k vytvoření skutečně zvláštních rodinných portrétů.